Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Videolar         Arşiv          Rss Listesi
 

Borusan Oto’da İnsan Kaynakları - www.cesurhaber.net Gökhan Gülmez
   
 Borusan Oto’da İnsan Kaynakları

Borusan Oto’da İnsan Kaynakları
 Yazı Boyutu

 Tarih : 17.5.2017 - 19:36:36 


Borusan Oto 30 yılı aşan tecrübesi, uzman ve müşteri odaklı ekipleri ile İstanbul, Ankara, Adana-Mersin, Gaziantep, Bodrum ve Borusan Oto Kıbrıs olmak üzere toplam 12 noktada Satış, Satış Sonrası, Premium Kasko ve İkinci El alanlarında hizmet veriyor.


Borusan Oto’da İnsan Kaynakları

Borusan Oto 30 yılı aşan tecrübesi, uzman ve müşteri odaklı ekipleri ile İstanbul, Ankara, Adana-Mersin, Gaziantep, Bodrum ve Borusan Oto Kıbrıs olmak üzere toplam 12 noktada Satış, Satış Sonrası, Premium Kasko ve İkinci El alanlarında hizmet veriyor. 

2014 yılını 1,5 milyar TL ciro ile kapatan ve 700’ü aşkın alanında uzman çalışan kadrosuna sahip Borusan Oto; BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad tutkunlarının birinci tercihi olmaya devam ediyor. 

Borusan Oto çalışanları, Borusan Holding Okyanus Gönüllülük Platformu kapsamında Görme Engelliler Atölye çalışmaları gibi her yıl birbirinden farklı sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor. 

Borusan Grubu’nda, 2002 yılından beri kurumsal yapının bir parçası olarak benimsenen Yalın 6 Sigma metodolojisi, geçtiğimiz 12 yılda gerçekleştirilen 130 proje ile Borusan Oto’da da hız kesmeden uygulanmaya devam ediyor.


BORUSAN OTO İK’DAN MESAJ

BİZ diliyle konuşuruz ve öyle davranırız, hepimizin aynı gemide olduğu bilinciyle hareket ederiz. MUTLU ve verimli çalışan insanlar olsun isteriz çalışma ortamımızda ve varoluş sebebimizi uygun zemini yaratmak olarak görürüz. Her şeyden önce insandır önceliğimiz, çalışma arkadaşlarımızın görüş ve yorumlarına değer veririz. Çalışanlarımızı iç müşterimiz olarak adlandırırız. İç Müşterimiz de en az dış MÜŞTERİ kadar değerli ve önemlidir bizim için. Var olanı sürdürmek yerine hep beklentinin bir adım ötesine çıkmaya çalışır, yaptığımız işte katma değer YARATIRIZ

Bizimle aynı ruhu taşıyan ve enerjimize enerji katarak yürüdüğümüz yolda bizi daha da ileriye taşıyacak yeni ekip arkadaşlarımızla daha güçlü olacağımıza inancımız tam.


İK SİSTEMLERİ

İŞE ALIM 
Borusan Oto'da işe alım, pozisyon ihtiyacı doğduktan sonra şirketin vizyon, misyon, hedefleri ve kurum kültürü doğrultusunda çağdaş ölçme ve değerlendirme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Seçimlerimiz, kurumun ve temsil ettiğimiz markaların değerleri ile işin gerektirdiği yetkinlikleri tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından yapılır. Adayları bir yandan işin gerekleri doğrultusunda, diğer yandan davranışsal eğilimleri yönünden değerlendirerek “doğru işe doğru insan” felsefesi ile yerleştirme hedeflenir. 

PERFORMANS YÖNETİMİ 
Çalışanların performansları; bütün bir yıl boyunca bağlı bulunduğu bir üst yöneticisi tarafından izlenir. Yıl sonunda yapılan karşılıklı görüşmeler ve çok yönlü değerlendirmeler ile çalışanın performansı ve şirket hedeflerine bağlı olarak kişisel hedeflerinin gerçekleşme oranları tespit edilir. Yapılan performans değerlendirmelerine bağlı olarak; ihtiyaçları doğrultusunda kişilerin eğitim ve gelişim planları yapılır. 

EĞİTİM VE GELİŞİM 
Eğitim ve gelişim faaliyetlerindeki temel ilke, çalışanların doğru işi yapmalarına ve yaptıkları işte en iyi olmalarına destek sağlayarak iş hedeflerine ve bireylerin kişisel gelişimine bilgi, beceri ve yetkinlik katmaya yardımcı olmaktır. Eğitim ve gelişim sorumluluğunun öncelikle bireyin kendisinde olduğu felsefesi doğrultusunda çalışanlar, mevcut becerileri ile bulundukları görevleri veya ileride geçmeleri muhtemel görevleri dikkate alınarak, yıllık gelişim planları uyarınca her türlü eğitim, seminer, fuar vb. programlara katılım için teşvik edilirler. 

 Editör :  Gökhan Gülmez

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
 Kaynak :  www.cesurhaber.net

 Kategori  İLANLAR

538 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Duyuru
 Köşe Yazıları

GÖKHAN GÜLMEZ

GÖKHAN GÜLMEZ ¬
Vatandaşlarımızın Schengen Alanına Vizesiz Seyahati, Geri Kabul Anlaşması ve Göç Eylem Planı

G.Gülmez

G.Gülmez ¬
Nusret Mayın Gemisi
 
 
Bugün için Haber Eklenmedi.
Bu seçim  murdar olmuş bir seçimdir Bu seçim murdar olmuş bir seçimdir
Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım açıklamalarda bulunuyor. Binali Yıldırım, ''Oylar sandıkta iç edilmiştir, bu kadar açıktır. ...

TURAN ULUSAL TÜRK UYGARLIĞI 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI
Denizlerde av sezonu sona erdi
İddiaların mutlaka ispatı gerekir
Maltepe'de oy sayımı yeniden başlıyor
5 ton uyuşturucu ele geçirildi
 
 Takvim

Nisan 2019

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 
Eylul Anaokulu - IZMIR

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

Bilgilere Geçici Olarak Ulaşılamıyor.

 
 Hava Durumu 
 ReklamPageRank Checker


CESUR HABER | TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI | AK PARTİ | CUMHURİYET HALK PARTİSİ | MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ | BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ | İYİ PARTİ | CESUR MAGAZİN | Ekenomi Haberleri | BİLİM ve TEKNOLOJİ Haberleri | SPOR | BELEDİYELER | DÜNYA | POLİS | Sağlık Haberleri | MEKANLAR | İLANLAR | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 1995- www.cesurhaber.net Gökhan Gülmez - Tüm Hakları Saklıdır.